راه اندازی فروشگاه

شرایط شخصی و ملکی اخذ نمایندگی فروشگاه هفت

دریافت نمایندگی‌های فروشگاه هفت

فروشگاه هفت یکی از معتبرترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشورمان است که شعبات و نمایندگی‌های آن در بسیاری از شهرها دایر شده و مشغول به فعالیت می‌باشد. فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت در حقیقت با سرمایه‌گذاری شرکت گلستان تاسیس شده و این فروشگاه‌ زیرمجموعه فروشگاه‌های اوشانک می‌باشد. فروشگاه هفت به صورت گسترده در سطح کشور فعالیت می‌کند و با ارائه کالاهای متنوع با قیمت مناسب، توانسته رضایت مشتریان را به دست آورده و فروش زیادی را از آن خود کند. از این رو کارآفرینان زیادی در پی دریافت نمایندگی فروشگاه هفت بوده و به دنبال راه‌اندازی چنین کسب و کاری برای خود هستند. اگر شما نیز از جمله متقاضیان دریافت نمایندگی فروشگاه هفت هستید، اما از شرایط آن اطلاعات لازم را ندارید، با ما در در این مقاله از مجله کیمیا تندیس همراه باشید‌، تا ضمن آگاهی از شرایط اخذ نمایندگی هفت، در مورد تاریخچه، مزایا و دیگر ویژگی‌ این فروشگاه نیز اطلاعاتی را به دست آورید.

تاریخچه تاسیس فروشگاه هفت

همان طور که اشاره کردیم، فروشگاه هفت، زیر مجموعه فروشگاه‌های اوشانک است. تاریخ تاسیس فروشگاه هفت به سال ۱۳۹۰ برمی‌گردد. این شرکت در سال ۱۳۹۰ برای ورود به عرضه خرده فروشی وارد بازار شد، پس از انجام اقدامات قانونی لازم، بررسی شرایط بازار و عقد قرارداد با تامین‌کننده‌های مواد غذایی، در نهایت در سال ۱۳۹۲ استارت کار خود را زد و در قالب فروشگٰاه‌‌های مواد غذایی شروع به فعالیت کرد. لازم به ذکر است که اشاره کنیم، این شرکت راه‌اندازی و آغاز کار خود را با سرمایه‌گذاری شرکت گلستان انجام داد. طی این فعالیت، مدیران و متخصصان ایرانی و خارجی را نیز به کار گرفت.

پس از انجام تحقیقات میدانی و تحقیقات بازار به صورت گسترده و بررسی‌های صورت گرفته‌، اولین شعبه فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای هفت در منطقه خانی آباد نو تهران افتتاح شد. پس از آن نیز شعبات دیگر در مناطق و شهرهای دیگر شروع به فعالیت نمود. در حال حاضر به منظور افزایش شعبات جدید آن، امکان دریافت نمایندگی هفت برای متقاضیان واجد شرایط فراهم می‌باشد.

تماس با فروشنده

مهم‌ترین ویژگی‌های فروشگاه‌ زنجیره‌ای هفت

تنوع در محصولات و امکان خرید راحت و سریع

فروشگاه‌های هفت می‌تواند یک مقصد خرید عالی برای مشتریان باشد، که برای آن می‌توان دلایل زیادی را برشمرد. یکی از مهم‌‌ترین دلایل تنوع بالای کالاها است که خریداران از مراجعه به مغازه‌های مختلف بی‌نیاز می‌کند. تنوع زیاد محصولات، نیازهای مشتریان به کالاهای روزمره را به طور یکجا برطرف می‌کند و امکان خرید راحت و سریع را برای آن‌ها فراهم ‌می‌کند.

در کنار تنوع محصولات، فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت، امکان خرید آنلاین و تلفنی را نیز به منظور هر چه راحتی بیش‌تر مشتریان نیز فراهم کرده است. بنابراین مشتریان می‌توانند به راحتی تمام کالاهای روزمره مورد نیار خود را به صورت تلفنی و يا آنلاین سفارش دهند و در سریع‌ترین زمان درب منزل تحویل بگیرند.

قیمت مناسب وتخفیف‌های ویژه نمایندگی فروشگاه هفت

از آنجا که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بیش‌تر کالاها به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه‌های تولیدکننده تامین می‌شود، با قیمت ارزان‌تری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. بدین شکل امکان خرید بسیاری از مایحتاج روزانه مشتریان با قیمتی ارزان‌تر برای مشتریان فراهم می‌شود. در کنار قیمت مناسب، به علت خرید عمده و در حجم بسیار بالا، در خیلی موارد از طرف تولیدکننده، تخفیف‌های ویژه به فروشگاه زنجیره‌‌ای هفت داده می‌شود. تخفیفات ویژه‌ای که دوباره جذب مشتریان و فروش بیش‌تر را به دنبال دارد.

دسترسی گسترده

در حال حاضر تعداد نمایندگی‌های فروشگاه هفت افزایش پیدا کرده است، به طوری که در بیش‌تر شهرها می‌توان حداقل یکی از شعبات آن را مشاهده کرد. همین امر، امکان دسترسی گسترده مشتریان به مجموعه فروشگاه‌های هفت را در سراسر کشور فراهم کرده است.

گردش بالای موجودی

با توجه به اینکه تنوع کالاهای ارائه شده در مجموعه فروشگاه‌‌های زنجیره‌ای هفت بسیار زیاد است و کالاها به طور مرتب به نمایندگی‌ها ارسال می‌شود. نمایندگی‌های نه تنها هیچ وقت با کمبود جنس روبرو نمی‌شوند، بلکه فروش زیادی را نیز تجربه می‌کنند. همین امر موجب می‌شود که گردش موجودی و نقدی نمایندگی‌های فروشگاه‌‌های هفت بالا باشد.

اخذ نمایندگی فروشگاه هفت چه مزایای دارد؟

تا اینجای مقاله با فروشگاه هفت، ویژگی‌ها و تاریخچه تاسیس آن نیز آشنا شدید. اما در این بخش قصد داریم در مورد مزایای که اخذ نمایندگی فروشگاه و راه‌اندازی این کسب و کار برای افراد علاقه‌مند به دنبال خواهد داشت، صحبت کنیم. این مزیت‌ها به صورت خلاصه به شرح زیر است:

 • منبع درآمدی مناسب با ریسک کم در صنعت خرده‌فروشی
 • فعالیت تحت یک برند تجاری معتبر و شناخته‌شده در میان مشتریان
 • برخوردای از جشنواره‌ها و قرعه‌کشی‌های متنوع
 • تامین کالاها به صورت مستمر با قیمت مناسب
 • عدم نیاز به پرداخت حق تابلو فروشگاه هفت توسط نمایندگی‌ها
 • برخورداری از سیستم پیشرفته فروش و مدیریت هوشمند موجودی کالا
 • وجود طرح‌های ویژه حمایت از مشتری
 • برخورداری از راهنمایی‌ و مشاوره‌های تخصصی برای مدیریت فروشگاه
 • بهره‌مندی از طرح‌های تشویقی به منظور افزایش و ارتقا فروش
 • دریافت آموزش از شروع فعالیت در تمامی سطوح کارمندان و مدیریت

برای اخذ نمایندگی‌‌های فروشگاه هفت، چه شرایطی لازم است؟

متقاضیان برای دریافت نمایندگی فروشگاه هفت باید از حداقل شرایط تعیین شده توسط این شرکت برخوردار باشند که این شرایط به صورت خلاصه به شرح زیر است:

شرایط شخصی

 • برخورداری از حداقل سن ۲۵ سال
 • تابعیت کشور ایران
 • دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
 • دارا بودن جواز کسب
 • دریافت گواهی‌های سلامت و بهداشت
 • گواهی عدم سوپیشینه
 • عدم وجود چک برگشتی در حساب‌های مالی
 • و…

شرایط ملکی دریافت نمایندگی فروشگاه هفت

 • ملک باید کاربری تجاری داشته باشد.
 • ملک باید در منطقه‌ای با تراکم جمعیتی مناسب قرار داشته باشد.
 • از دیگر شعبات و نمایندگی‌های فروشگاه هفت، فاصله مناسبی داشته باشد.
 • ملک در صورت استیجاری بودن باید دارای قرارداد اجاره حداقل ۵ ساله بوده و رضایت مالک اصلی را نیز داشته باشد.
 • وجود انبار مجزا با مساحت حداقل ۱۸ متر مربع در ملک، یک مزیت عالی برای دریافت نمایندگی فروشگاه هفت می‌باشد.
 • محل قرارگیری ملک باید در جایی و به شکلی باشد که دسترسی مشتریان به آن راحت و آسان صورت گیرد.

شرایط ضمانت

به متقاضیان دریافت نمایندگی هفت در صورت واجد شرایط بودن، تسهیلاتی اختصاص داده می‌شود. مهم‌ترین شرط برای دریافت این تسهیلات ارائه وثیقه معتبر می‌باشد. وثیقه می‌تواند در قالب وثیقه ملکی ارائه شود، یا اینکه یک وثیقه بانکی عرضه شود. همچنین این امکان وجود دارد که ترکیبی از هر دو وثیقه بانکی و ملکی برای دریافت تسهیلات فروشگاه‌های هفت توسط نمایندگان ارائه گردد.

برای ارائه وثیقه ملکی، ملک مورد نظر نباید در رهن بانک و هیچ سازمان دیگری باشد و سند مالکیت رسمی شش دانگ داشته باشد. ملک‌های قولنامه‌ای و مبایعه‌نامه مورد قبول نیست. ملک‌های روستایی مورد قبول نیست. کاربری ملک می‌تواند تجاری و مسکونی بوده اما ملک با کاربری صنعتی و کشاورزی مورد پذیرش نمی‌باشد.

1 نظر در “شرایط شخصی و ملکی اخذ نمایندگی فروشگاه هفت

 1. سید مصطفی موسوی گفت:

  با سلام
  مغازه به متراژ 180متر با انبار دارم و تقاضای نمایندگی دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *