نحوه انتخاب بهترین قفسه فروشگاهیمشاهده جدیدترین قفسه های فروشگاهی + لیست قیمت 

یک قفسه‌بندی اصولی و صحیح  در چلب نظر مشتریان و ترغیب آنها به خرید تاثیر بسیاری دارد. با توجه به تنوع زیادی که در  قفسه‌های فروشگاهی وجود دارد، شما باید  با توجه به  فضای  فروشگاه و نوع محصولات خود، مناسب ترین نوع قفسه فروشگاهی را انتخاب کنید.  در  مجموعه کیمیا تندیس انواع  قفسه های فروشگاهی  قایل خریداری است.

اگر شما هم در حال ایجاد یک فضای فروشگاهی جدید و یا به دنبال تعمیر و تغییر اساسی در فروشگاه‌تان هستید، قطعاً چالش انتخاب بهترین قفسه فروشگاهی را خواهید داشت. مدل‌های قفسه‌های فروشگاهی بسیار زیادند و شما باید بتوانید با توجه به نیاز و متناسب با فروشگاه یکی از آن مدل‌ها را انتخاب کنید. انواع قفسه فروشگاهی ارزان و قفسه فروشگاهی بزرگ و کوچک در بازار موجود است. ضمن اینکه قفسه‌ها از لحاظ مدل و کارآیی برابر نیستند و این امر موجب شده تا یک فروشگاه‌دار و یا مغازه‌دار انتخاب دشواری از بین آن‌ها داشته باشد. شما برای فروشگاه خود باید قفسه‌هایی را انتخاب کنید که علاوه بر کارآیی بالا، یکپارچگی نیز داشته باشند و بتوانند کالاهای شما را به خوبی نمایش دهند.
به طور کلی فروشگاه یک اصطلاح بسیار گسترده است که صنعت بزرگی را پوشش می‎دهد و بیش از صدها نفر را مشغول به کار می‌کند و سالانه میلیون‌ها تومان درآمد از فروش ایجاد می‌کند. در حقیقت تعریف مختصر فروشگاه عبارتست از فروش کالا به مصرف‌کنندگان. حال این فروشگاه می‌تواند امیران، هایپرمارکت و… باشد یا می‌تواند یک فروشگاه بزرگ فروش ملات و آجر باشد. در هر صورت اگر شما دارای یک فروشگاه هستید یا تصیم به راه‌اندازی آن دارید آگاهی از نحوه عملکرد می‌تواند شما را در خرید و انتخاب قفسه‌ها کمک کند و فروش‌تان را نیز بالا ببرد. با ما در ادامه این مقاله از سایت کیمیا تندیس، فروشگاه آنلاین قفسه فروشگاهی  همراه باشید تا بتوانید بهترین قفسه فروشگاهی را برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

قفسه بندی فروشگاهی به چه معناست؟

انتخاب درست بهترین قفسه فروشگاهی برای فروشگاه دارای مزیت‌ها بسیاری است. بعنوان مثال انتخاب درست و چیدمان مناسب، همچنین انتخاب قفسه های جدید فروشگاهی برروی مشتریان و هویت برند تاثیرگذار است. شما برای راه‌اندازی یا تعمیر فروشگاه‌تان می‌توانید از هر نوع قفسه‌‌ای (قفسه‌های دیواری، واحدهای قفسه‌بندی، گوندولای ایستاده، قفسه‌های مکعبی، قفسه‌های معلق و…) استفاده کنید اما بهتر است متناسب با فضای فروشگاه بهترین آن‌ها را انتخاب و استفاده کنید تا نظم بهتری به فروشگاه شما بدهد و علاوه بر این به خوبی محصولات را به مصرف‌کننده ارائه دهید. در این صورت شما فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد. خرید قفسه فروشگاهی به صورت سفارشی  با مناسب‌ترین قیمت از مجموعه کیمیا تندیس که در حوزه تولید قفسه های فروشگاهی فعالیت می‌کند، امکان‌پذیر می‌باشد. 

قفسه‌بندی فروشگاه

چگونه بهترین بهترین قفسه فروشگاهی را برای مجموعه خود انتخاب کنیم؟

همانگونه که ذکر کردیم، انتخاب قفسه‌های مناسب بخش مهمی از ساختار یک فروشگاه است. اما سوال اینجاست که با توجه به تنوع بالا قفسه‌ها بهترین قفسه فروشگاهی کدام است؟ انتخاب قفسه جدید فروشگاهی بهتر است یا اینکه از همان مدل‌های قدیمی‌تر استفاده کنیم؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال و انتخاب بهترین قفسه باید بتوانید به چند سوال زیر به درستی جواب دهید. این سوالات عبارتند از:

 اطلاع از قیمت انواع قفسه های فروشگاهی

چقدر فضا برای کار دارید؟

بهترین قفسه‌ها، فضای فروشگاه شما را بهینه می‌کنند و از شلوغی فروشگاه‌تان جلوگیری خواهند کرد. از این رو مشتریان شما می‌توانند به راحتی محصول موردنظرشان را پیدا و آن را خریداری کنند. در چیدمان اصولی بسیار مهم است که به افراد اجازه دهید آزادانه در فضای فروشگاه‌تان حرکت کنند و محیطی خوشایند برای آن‌ها ایجاد کنید. برخی از صاحبان فروشگاه‌ها، تمامی فضای فروشگاه را پر از قفسه و کالا می‌کنند که اینکار از نظر بصری برای مصرف‌کنندگان اصلاً جذاب نخواهد بود. برای اینکه انتخاب مناسبی داشته باشید، بهتر است ابتدا فضای خود را اندازه‌گیری کنید. جاهایی که باید قفسه‌ها، نمایشگرها و پیشخوان قرار بگیرند را ترسیم کنید و از منظر مشتری چیدمان طراحی شده را درک کنید. این بهترین روش برای ایجاد یک فضای فروشگاهی موثر است.

چه نوع محصولی دارید؟

پس از اینکه فضای فروشگاهی را بررسی کردید، انواع محصولاتی که در اختیار دارید را در نظر بگیرید. قرار است در فروشگاه خود چه محصولاتی ارائه دهید؟ لباس یا پوشاک؟ ابزارآلات یا سخت‌افزار؟
هنگامی که شما نوع محصول خود و ویژگی‌های آن را می‌دانید، می‌توانید بهترین قفسه فروشگاهی را خریداری کنید. علاوه بر محصولات فروشگاه باید محصولاتی که قرار است در آینده نیز به شما اضافه شوند را نیز در نظر بگیرید. بهتر است برای یک انتخاب درست، قفسه فروشگاهی خود را متناسب با نوع ویژگی کالایی که می‌فروشید، انتخاب کنید.

اندازه و ابعاد محصولات شما چقدر است؟

برای انتخاب یک قفسه مناسب باید به اندازه و ابعاد محصولات خود دقت کنید. اگر اقلام بزرگ یا حجیم ذخیره می‌کنید باید برای جا دادن این محصولات به قفسه‌های بزرگ‌تر و پایدار رجوع کنید. اما اگر محصولات شما دارای ابعاد کوچک و وزن سبکی هستند می‌توانید روی قفسه‌های شناور یا معلق سرمایه‌گذاری کنید. برای انتخاب و خرید یک قفسه مناسب برای فروشگاه خود، ابتدا محصولات خود را اندازه‌گیری و وزن کنید و سپس متناسب با ابعاد کالاها، نوع قفسه خود را انتخاب کنید. برخی از قفسه‌های فروشگاهی مانند قفسه‌های شیشه‌ای نمی‌توانند، وزن بسیار زیادی را تحمل کنند.

 آیا قفسه انتخابی شما دارای ویژگی پیکربندی است؟

در یک فروشگاه اجزای دیگری مانند نمایشگرها، کانترها و… وجود دارند. گاهاً ممکن است شما در یک فروشگاه به تنوع نیاز داشته باشید و قصد کنید نمایشگرها و کانترها موجود را جابه‌جا کنید، در چنین شرایطی اگر قفسه‌بندی شما قابلیت پیکربندی مجدد نداشته باشد دچار مشکل خواهید شد. پس در هنگام انتخاب و خرید به این موضوع نیز باید توجه کنید.

چه نوع قفسه بندی محصولات شما را به بهترین شکل نشان می‌دهد؟

قفسه‌بندی‌ها باید محصولات شما را به بهترین شک ممکن ارائه دهند. به همین دلیل باید از یک اصول مناسب استفاده کنند. برای نمایش درست محصولات بهتر است از دستورالعمل زیر کمک بگیرید.

لباس و پوشاک
برای نشان دادن محصولاتی از نوع لباس و پوشاک بهتر است از دیوارهای اسکلتی، قفسه‌های لباس، دیوارهای توری و میزها استفاده کنید. این موارد از جمله قفسه های فروشگاهی جدید هستند که ظاهر جذا‌ب‌تری دارند. این ابزارها باعث می‌شوند تا محصولات شما بهتر نمایش داده شوند. این روش‌ها علاوه بر اینکه کاربردی هستند، کالای شما را موثر و زیبا به مصرف‌کننده نمایش می‌دهد.

قفسه برای پوشاک و لباس

 کالاهای کنسرو شده، موادغذایی و وسایل نظافت منزل
قفسه‌بندی گوندولا بهترین انتخاب برای نمایش و ارائه این نوع کالاها است. این مدل از قفسه‌بندی‌ها محصولات را به شکلی خاص و در سطح وسیع به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهند. آن‌ها توانایی ذخیره و تقسیم انواع مختلف را دارند. قفسه‌های گوندولا به دلیل انعطاف‌پذیری و کارآیی بسیار بالا، اکثراً در فروشگاه‌های موادغذایی استفاده می‌شوند.

نوشیدنی‌ها
برای نگهداری نوشیدنی‌ها باز هم بهتر است از قفسه‌بندی‌های گوندولا استفاده کنید. همانطور که در بالا نیز گفته شده این قفسه‌ها قابلیت این را دارند که مقادیر زیاد و اندازه‌های مختلفی از محصولات را در دل خود جای دهند. به همین دلیل است که قفسه‌های گوندولا به طور موثر تمامی تغییرات محصولات را نمایش می‌دهند.

 آیا در آینده به قفسه بندی بیشتری نیاز خواهید داشت؟

به آینده فروشگاه خود فکر کنید، آیا قرار است در سه سال آینده هم همین محصولات را به فروش برسانید؟ آیا فکر می‌کنید به قفسه بندی جدید فروشگاهی نیاز پیدا خواهید کرد؟ براساس نیاز بازار قطعاً همیشه یک مدل محصول را ارائه نخواهید داد از این رو باید هنگام خرید و انتخاب بهترین قفسه فروشگاهی قفسه‌بندی برای هایپر و یا مغازه خود به این موضوع نیز توجه کنید. سعی کنید از قفسه‌هایی استفاده کنید که با تغییر سازگاری داشته باشند.

نحوه انتخاب بهترین قفسه فروشگاهی

جمع‌بندی

ما در این مقاله شما را با نکاتی آشنا کردیم که بتوانید بهترین قفسه فروشگاهی و چیدمان و قفسه‌بندی را برای فروشگاه خود انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید فروش بهتری داشته باشید و مشتریان بسیار زیادی را جذب فروشگاه خود کنید بهتر است برروی چیدمان درست و اصولی محصولات خود سرمایه‌گذاری کنید. در انتخاب قفسه‌بندی فروشگاه خود کمی حساسیت به خرج دهید و سعی کنید قفسه‌ای متناسب با فضای فروشگاه و نوع محصولات خود انتخاب کنید تا بتوانید کالاهای موجود در فروشگاه را بهتر به مصرف‌کنندگان خود ارائه دهید. برای اطلاع از قیمت انواع قفسه های فروشگاهی می توانید با ما در ارتباط باشید.

منبع:

www.advdis.com.au

قفسه فروشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *