انواع یخچال میوه فروشگاهی | راهنمای خرید+ لیست قیمت

یخچال میوه فروشگاهی

یخچال میوه فروشگاهی، یکی دیگر از تجهیزات فروشگاهی است که در بسیاری از هایپرمارکت و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر آن در سوپرهای میوه و میادین میوه و تره بار نیز به کار برده می‌شود. انواع میوه و سبزیجات را می‌توان در این نوع از یخچال‌های صنعتی نگه داری کرد. یخچال‌های میوه فروشگاهی از تنوع زیادی برخوردارند.

کاربرد یخچال‌های میوه فروشگاهی

یخچال میوه فروشگاهی، از جمله محبوب‌ترین تجهیزات برای هایپرمارکت‌ها است که کار خرید میوه و سبزیجات را برای مشتریان راحت‌تر می‌کند، ضمن اینکه امکان ارائه بهتر و جذاب‌تر انواع میوه و سبزی توسط فروشگاه داران فراهم می‌کند. با استفاده از یخچال میوه، می‌توان انواع میوه و سبزیجات متنوع را به خوبی در دید مشتریان قرار داد و آن‌ها را به خرید تشویق کرد. دیدن انواع میوه‌ها وسبزیجات گوناگون چیده شده با تنوع رنگی در کنار یکدیگر، هر مشتری را به وجد آورده و آن‌ها را به سمت خرید سوق می‌دهد. ضمن اینکه وجود یخچال‌های میوه جلوه لوکسی را به فروشگاه می‌دهد و در نمای ظاهری آن تاثیر مثبتی دارد.

در فروش انواع میوه و سبزی، تازگی و طراوت آن اهمیت زیادی دارد، زیرا حتی کمی خرابی و پلاسیدگی میوه‌ها و به خصوص سبزیجات، یا بهتر است بگوییم کمی از دست دادن طراوت آن، مشتری را از خرید منصرف می‌کند. با توجه به سریع خراب شدن میوه و سبزی، این موضوع اهمیت خود را بیش‌تر نشان می‌دهد. اما وجود یخچال میوه این مشکل را برطرف کرده و به تازه ماندن و حفظ طراوت و شادابی انواع میوه و سبزی کمک زیادی می‌کند. یخچال‌های فروشگاهی مخصوص میوه به شکلی ساخته شده‌اند تا از نظر دمایی برای نگه داری میوه و سبزیجات مناسب باشد. مناسب بودن یعنی در عین حال که سبزیجات و میوه را تازه نگه می‌دارد، از یخ زدگی آن‌ها در دمای خیلی پایین نیز جلوگیری کند.

ویژگی یخچال میوه فروشگاهی

یخچال‌های میوه از نظر مدل، طرح و اندازه از تنوع زیادی برخوردارند. بسیاری از یخچال‌های میوه، به شکل طبقه‌ای ساخته شده اند، که هر کدام از این طبقات مجزا می‌تواند برای نگه داری میوه‌ها و سبزیجات متنوعی مورد استفاده قرار گیرد. متصدیان فروشگاه می‌توانند بر اساس میزان فروش و یا میزان مرتبط بودن میوه‌ها و سبزیجات مختلف، آن‌ها را در طبقات مختلف قرار داد. برای مثال می‌توان یکی طبقات را به طور کامل به میوه‌ها اختصاص داد، طبقه دیگر سبزیجات و یک طبقه جداگانه را نیز صیفیجات قرار داد.

کارکرد یخچال‌های میوه با سیستم پرده هوا صورت می‌گیرد. این بدین معناست که سیستم پرده هوا باعث می‌شود که دمای خنک به طور یکسان در داخل یخچال در گردش باشد و با ایجاد این هوای یکنواخت به حفظ تازگی و افزایش ماندگاری میوه‌ها و سبزیجات کمک کند. نکته مهم دیگر که لازم است در مورد یخچال میوه اشاره کنیم، ویژگی روباز بودن این دسته از یخچال‌ها می‌باشد. آن‌ها غالبا از نوع روباز بوده که این یخچال‌های میوه جذاب‌تر کرده و امکان دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر مشتریان به میوه‌های داخل یخچال را فراهم می‌کند و از این جهت خرید را لذت بخش‌تر می‌کند.

خرید یخچال میوه فروشگاهی با مناسب‌ترین قیمت

همان طور که اشاره کردیم، یخچال میوه، یکی از تجهیزات فروشگاهی محبوب بسیاری از فروشگاه داران بوده و بیش‌تر در هایپرمارکت‌ها مورد استنفاده قرار می‌گیرد. اما برای تمام این افراد قیمت خرید یخچال میوه فروشگاهی اهمیت زیادی دارد. بدون شک خرید یخچال مرغوب با قیمت مناسب دغذغه همه خریداران این محصول است.

برای اینکه بتوان خرید یخچال میوه فروشگاهی با قیمتا مناسب انجام داد، لازم است که در ابتدا بدانید که قیمت تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین می‌شود. برایم مثال در این ارتباط می‌توان نرخ ارز را اشاره کرد. یخچال میوه فروشگاهی حتی اگر در داخل کشور تولید شوند، باید قطعات مورد نیاز آن‌ها برای ساخت از طریق واردات تامین شود که این خود به طور مستقیم به قیمت ارز وابسته است. علاوه بر نرخ ارز و میزان تورم، ویژگی‌های ساختاری، اندازه، طرح، مدل و برند یخچال نیز تعیین کننده قیمت است.
فروشگاه انتخابی مشتری برای خرید یخچال میوه نیز عامل مهم دیگری است که قیمت این محصوا را تعیین می‌کند. بنابراین باید در انتخاب خود دقت داشته باشند و سعی کنند که فروشندگان و تولید کنندگانی را که با مناسب‌ترین قیمت، با کیفیت‌ترین محصول را ارائه می‌کنند، انتخاب نمایند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع یخچال میوه و سایز تجهیزات فروشگاهی می‌توانند با مشاوران ما در فروشگاه کیمیا تندیس در ارتباط باشند.

یخچال فروشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *